Balsam do ciała z Q10

intensywna pielęgnacja ciała

Balsam do ciała

Zawiera kwas hialuronowy+ Aloe Vera + Q10

Balsam hialuronowy COSMADERM to przyjemnie lekka, nieklejąca się kremowa emulsja o działaniu anti-aging, która szybko wchłania się w skórę. 10-procentowy roztwór aloesu intensywnie nawilża, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas. Koenzym Q10, czyli przeciwutleniacz, chroni skórę przed wolnymi rodnikami, szkodliwymi wpływami środowiska i przedwczesnym starzeniem skóry.

Skóra otrzymuje dawkę nowej energii i elastyczności.

Stosowanie

Balsam hialuronowy COSMADERM można stosować sam lub w połączeniu z żelem hialuronowym COSMADERM PREMIUM. Nanosić cienką warstwę na skórę kilka razy dziennie. Idealnym rozwiązaniem jest wymieszanie balsamu z żelem hialuronowym PREMIUM. Proporcję mieszanki możesz ustalić samodzielnie (patrz wprowadzenie). Wartością wyjściową dla suchej skóry jest stosowanie 1 części żelu hialuronowego PREMIUM i 2 części balsamu; dla skóry tłustej 2 części żelu hialuronowego PREMIUM i 1 części balsamu. Odpowiednią ilość nałożyć na czystą dłoń i wymieszać ją palcem wskazującym. Po ogrzaniu mieszanki do temperatury ciała, nałożyć cienką warstwę (np. przy pomocy palca wskazującego) na konkretne partie, wypełnić zagłębienia zmarszczek i pozwolić by mieszanka wchłonęła się w skórę. Mieszanka szybko się wchłania i wygładza zmarszczki.

Wskazówki pielęgnacyjne

1 x w tygodniu stosuj na skórę preparat peelingujący [ peeling enzymatyczny Cosmaderm ]. Usuwa to stary naskórek i odblokowuje pory.

Skład wg INCI

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Isopropyl Myristate, Microcrystalline Cellulose, Sodium Hyaluronate, Ubiquinone, Calcium Alginate, Xanthan Gum, Dehydroxanthan Gum, Squalene, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Parfum

Dostępne pojemności

Detal – 200 ml

Professional – 500 ml