Firma COSMADERM specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokowartościowych hialuronowych produktów pielęgnacyjnych o wysokiej zawartości substancji aktywnych. Każdy typ skóry jest inny, każdy typ skóry reaguje inaczej. To, co oznacza zbyt wiele dla jednego typu skóry, dla innego będzie za małą ilością. Skóra przyjmuje to, co potrafi również przetworzyć. Z tego powodu zaleca się stosowanie naszych produktów hialuronowych zawsze w postaci mieszanki z jednym z produktów marki żelów hialuronowych PREMIUM. Dla skóry młodzieńczej do 35 roku życia wystarczająco dobry jest nasz żel hialuronowy PREMIUM light (o zawartości ok. 60% mniej substancji czynnych niż żel hialuronowy PREMIUM). Więcej informacji o prawidłowych proporcjach mieszania poszczególnych hialuronowych produktów pielęgnacyjnych znajdziecie Państwo w naszej ulotce. Żel hialuronowy PREMIUM jest dopasowany do hialuronowych produktów pielęgnacyjnych firmy COSMADERM. Firma COSMADERM dostarcza produkty m.in. do profesjonalnych salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny niekonwencjonalnej, gabinetów dermatologicznych,wizażystów jak również salonów fryzjerskich.

Z radością pragniemy podzielić się z Państwem informacjami dotyczącymi KWASÓW HIALURONOWYCH i ich różnorakiego zastosowania (w połączeniu z innymi substancjami pielęgnacyjnymi). Efekt średniej długości i efekt długotrwały osiągniesz przy prawidłowym stosowaniu i mieszaniu hialuronowych produktów pielęgnacyjnych. Żel hialuronowy PREMIUM przed każdym użyciem należy dobrze wstrząsnąć i wymieszać z hialuronowymi produktami pielęgnacyjnymi COSMADERM (lub z własnymi bezparafinowymi hialuronowymi produktami pielęgnacyjnymi) podgrzanymi do temperatury ciała. Podgrzanie pozwoli uniknąć szoku zimna, którego efektem jest ściągnięcie porów skórnych. Żel hialuronowy PREMIUM firmy COSMADERM opracowano dla kuracji domowych; jeszcze intensywniejsze działanie możliwe jest przy zastosowaniu żelu w gabinecie kosmetycznym, gdzie żel zostanie infiltrowany w skórę za pomocą ultradźwięków, galwanizacji, zimnego lasera, terapii jonowej, sonoforezy itp., wpychając go z powierzchni w głąb skóry.

Każdy typ skóry jest inny; każdy typ skóry reaguje inaczej. Jeden typ skóry wymaga wiele, inny nie potrzebuje dużo. To co oznacza zbyt wiele dla Twojego typu skóry, dla innego będzie za małą ilością. Samodzielnie znajdź odpowiednie proporcje mieszanki dla siebie. Na początek wypróbuj lekką mieszankę (np. 50% żelu i 50% balsamu hialuronowego lub hialuronowego kremu na dzień i na noc 24h.

Pod pojęciem kapsułkowania liposomalnego rozumiemy zabieg, podczas którego mała molekuła (najczęściej molekuła witaminowa) otoczona jest osłonką, a substancja czynna jest infiltrowana w skórę. Liposomalne kapsułkowanie (otoczka, system transportowania) sprawia, że molekuła w osłonce jest większa. Niskomolekularne kwasy hialuronowe (ok. +/- 8.000 daltonów) infiltrują się samodzielnie w głębsze warstwy skóry.

Kosmetolodzy, dermatolodzy, homeopaci mają dobre doświadczenia w leczeniu atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, blizn, egzem, poparzeń skórnych, trądziku, zaczerwienionej i podrażnionej skóry.

                                                                                                                                                                                                  Le centre de couts

Source, Allemagne

08/10/12 – 2,13

Ph. Garchon

Prawidłowa koncentracja wysoko-, średnio- i niskomolekularnych kwasów hialuronowych jest bardzo różna i poszczególni producenci substancji czynnych wyznaczają ją i zalecają na podstawie badań popartych dowodami. Zwykle maksymalne najwyższe stężenie dla żelów hialuronowych, koncentratów, serum wynosi ok. 2% – jeśli producent podaje znacznie wyższe stężenie, to z reguły chodzi o zawartość roztworu kwasów hialuronowych, którą należy przeliczać, dzieląc stężenie proporcjonalnie (np. w stosunku 1:10).

W zakresie niskomolekularnym zalecane wartości stężenia wynoszą wedle producentów maks. 0,2 – 0,3 %.

Wszystkie produkty Cosmaderm z linii GreenLine są produkowane w oparciu o technologię NO PARABENS, co oznacza, że nie zawierają konserwantów z grupy parabenów !!!