Intensywny krem do rąk

ekstremalna ochrona dłoni z maslem Shea

HIALURONOWY krem do rąk

zawiera 20% masła Shea

Hialuronowy krem do rąk COSMADERM to bogaty w składniki krem pielęgnujący spełniający najwyższe oczekiwania – pielęgnuje i regeneruje zniszczoną skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem. Skóra jest zrewitalizowana i gładka oraz miękka w dotyku. Gromadzona jest wilgoć. Zaleca się stosowanie kremu na noc. Wysoka zawartość masła shea wspomaga działanie rewitalizujące i chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Stosowanie

Hialuronowy krem do rąk COSMADERM można stosować wielokrotnie i o każdej porze dnia. Idealnym rozwiązaniem jest wymieszanie kremu do rąk z żelem hialuronowym PREMIUM oraz wykonanie maski z kremu i włożenie rąk do rękawic foliowych i okryć ciepłymi ręcznikami.

Skład wg INCI

Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Arachidyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Glyceryl Stearate,, Tocopherol, Arachidyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Sodium Hyaluronate, Behenyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Beta-Sitosterol, Squalene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

Dostępne pojemności

Detal – 50 ml

Professional – 100 ml