Page With Left Sidebar

Here is a basic page layout with a left sidebar

HIALURONOWY TONIK W SPRAYU PREMIUM*****

Hialuronowy tonik COSMADERM to dodatkowy zastrzyk świeżości i pielęgnacji dla Twojej skóry. Połączenie cennych wysoko-, średnio- i niskomolekularnych kwasów hialuronowych z aloesem ofiaruje skórze optymalne nawilżenie i nadaje jej promienny świeży wygląd. Hialuronowy tonik w sprayu COSMADERM dzięki swojej gładkiej konsystencji można łatwo i równomiernie nanosić na skórę. Tonik w sprayu to bardzo lekki wariant – w porównaniu z naszym żelem hialuronowym PREMIUM, szybko wchłania się w skórę i pozostawia skórę lekko napiętą. Preparat idealni nadaje się też do stosowania na krótkie, cienkie lub zniszczone włosy.

Stosowanie:

Hialuronowy tonik w sprayu COSMADERM można stosować wielokrotnie w ciągu dnia. Tonikiem w sprayu należy spryskać czystą powierzchnię dłoni i następnie równomiernie wmasować lub nałożyć substancję na skórę twarzy, lub na inną część ciała. Po prysznicu, kąpieli lub opalaniu tonik w sprayu to orzeźwiająca pielęgnacja łagodząca dla całego ciała. Idealnym rozwiązaniem jest nanoszenie mieszkanki toniku w sprayu i innych hialuronowych produktów pielęgnacyjnych COSMADERM – dla łatwej pielęgnacji. W celu intensywnej pielęgnacji zaleca się mieszanie żelu hialuronowego PREMIUM COSMADERM z innymi hialuronowymi produktami pielęgnacyjnymi COSMADERM (lub z własnymi produktami pielęgnacyjnymi).

Składy wg INCI

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acacia Senegal, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid

Dostępne pojemności

Detal – 200 ml spray

Professional – 500 ml spray