Serum z kwasem hialuronowym

idealna walka ze zmarszczkami

cwS33e

Serum Hialuronowe HYALURON-GEL PREMIUM*****

wysoko- średnio-  i niskomolekularny kwas hialuronowy z aloesem

 

Żel hialuronowy COSMADERM PREMIUM to produkt będący efektem najnowszych badań przeciwdziałający naturalnym procesom starzenia. Żel wyróżnia się zwłaszcza poprzez swoje 3-fazowe działanie. Wysoko-, średnio- i niskomolekularne kwasy hialuronowe są identyczne z substancją wewnątrzpochodną. Hialuronowy żel COSMADERM PREMIUM wspomaga samoregenerację skóry, wygładza ją i dogłębnie ujędrnia. Odczuwalny efekt świeżości bezpośrednio po zastosowaniu. Zmarszczki są widocznie zmniejszone, a cera jest młodsza. Nadaje się zwłaszcza dla skóry powyżej 40 roku życia.

Wysokomolekularny kwas hialuronowy

łączy się z górnymi partiami skóry. Magazynuje tam wilgoć i zapobiega przesuszeniu skóry. Zapobiega utracie wilgoci na powierzchni skóry i w jej górnych partiach. Pomiary laboratoryjne wykazały, że znikoma dawka tego kwasu 0,025 % polepsza jej nawilżenie o 25-40% zarazem optycznie wypełniając widoczne zmarszczki.

Średnio i niskomolekularny kwas hialuronowy

jest głęboko wchłaniany przez skórę i tam rozwija swoje działanie. Promienie UV w połączeniu z tlenem powodują powstawanie wolnych rodników szkodliwych dla skóry. Te kwasy pobudzają produkcję enzymu (Katalase), który w bio-chemicznej reakcji neutralizuje wolne rodniki rozkładając je na wodę i tlen.

Niskomolekularny kwas hialuronowy

przedostaje się w głębokie partie skóry i pobudza ją do produkcji peptydów sygnałowych. Pomagają one w odbudowie i powstawaniu nowych struktur skóry. Zostaje pobudzona własna produkcja kwasu hialuronowego. Skóra staje się jędrniejsza i lepiej nawilżona. Ten kwas hialuronowy wpływa na hamowanie enzymu, który odpowieda za niszczenie struktury skóry (Matrix-Metollo-Proteinasen)

Stosowanie

Żel hialuronowy COSMADERM PREMIUM należy nanieść rano i wieczorem (lub w międzyczasie) na oczyszczoną skórę i wmasować cienką warstwę preparatu. Po krótkim okresie ekspozycji można nanosić codzienne produkty pielęgnacyjne. Idealnym rozwiązaniem jest nanoszenie cienkiej warstwy żelu hialuronowego PREMIUM pomieszanego z innymi hialuronowymi produktami pielęgnacyjnymi COSMADERM (lub z własnymi pielęgnacyjnymi produktami hialuronowymi) o temperaturze ciała na wybrane partie ciała.

Pomóż swojej skórze w naturalny sposób uzyskać świeży, zdrowy wygląd i pozwól sobie na luksus pielęgnacji na najwyższym poziomie.

Skład wg INCI

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acacia Senegal, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid

Dostępne pojemności

Detal – 15 ml szklana butelka

Detal – 50 ml szklana butelka

Professional – 250 ml szklana ciemna butelka